Çarşamba , 18 Ekim 2017
Anasayfa » Mobilya ve Trendler » En Güzel Yatak Odası Trendleri ve Fikirleri » 2016 YILININ ARANILAN CEVİZ YATAK ODASI

2016 YILININ ARANILAN CEVİZ YATAK ODASI

MOCHA AHŞAP YATAK ODASI

Ahşap’ın en doğal halini oluşturduğumuz, çok beğenilen takımımız Mocha Ceviz Yatak Odası sayesinde iç mekanlarda hem hareketli hem de sakin bir hava oluşturulabilmektedir. Tasarımı ile kendinden söz ettiren bu ürün grubumuzda ayna ile dekore edilmiş ayaklı etejer bulunmaktadır. 2016 yılının ahşap mobilya çizgisiyle modern dünyanın kapılarını açmaktadır.

Dolap içindeki bölmelerin raflar, kısa ve uzun askılar olarak bölümlendirilmiş olması sayesinde çok daha fazla ürün grubunu dolap içinde muhafaza etmenize olanak sağlanmaktadır. Karyola başucunun kapitoneli bir başlık ile konsept edilmesi yatak odasının şıklığını gözler önüne sermektedir. Ceviz yatak odası modelleri arasında en çok tercih edilen bir ürün olarak sizlerin rahat etmesini sağlayacaktır.

İki yıl garanti kapsamında olan bu ürünün çizilmesini ve deforme olmasını hiç istemeyecek ve yıllarca rahatlıkla kullanabileceksiniz. Takım içindeki özel ayrıntılarla gizlenmiş led ışıklarla cevizin görünümü evinizin vazgeçilmesi olarak yeni bir yaşam modeli sağlamaktadır.

mocha-sifonyer-tuvalet-aynasi mocha-ceviz-gardrop mocha-karyola

MOCHA CEVİZ YATAK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

Bir önceki yazımız olan YATAK ODASIN'DA CEVİZ'İN MUHTEŞEM GÖSTERİSİ başlıklı makalemizde 2016 yatak odaları, ahşap yatak odaları ve ceviz yatak odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Loading...

Yazar: Editör

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir