Çarşamba , 20 Eylül 2017

İlham Veren 5 Bahar Dekoru

1.  Teraryum

Güneş alan bir köşeniz varsa, pencere önünde oturacağınız şık ve rahat bir berjer ile sehpa yüksek ihtimalle mevcuttur. Sehpa üzerine yapacağınız teraryum seçimi, odanıza taze bir bahar görüntüsü katacak.

2. Duvar Kağıdı

Yeni ve kolay bir güncelleme için duvar kağıdınızı değiştirebilir, bahar havasını duvarlarınıza taşıyacak ve mobilyanızla uyumlu olacak hareketli bir duvar kağıdı seçimi yapabilirsiniz.

3. Çiçeklenen Tazelik 

Baharı mekanınıza taşıyacak olan en birincil öge çiçektir. Çiçek temasını perde ve sofra detaylarında kullanmanız, hem evinize hem de içinize bahar coşkusunu getirecek.

4. Hazır Tavan Dekoru 

Hazır oyma tavan dekorları, göz seviyesinde kullanıldığında da etkileyici bir duvara sahip olmanızı sağlayacaktır. Sarının farklı tonlarında boyanmış olan tavan motifleri, bir oturma odasına stil katmanız için yeterli. Oldukça düşük bir fiyatla satılmakta olan bu ürünleri, hafif ve pratik oluşundan dolayı ‘Kendin Yap‘ kategorisinde değerlendirebilir, kolayca uygulayabilirsiniz.

5. Yatak Odası Detayları

Yatak odanızın boş duvarlarını detaylandırmak için, bahar desenleri taşıyan çerçeveler oldukça şık ve pratik bir seçim.
Bir önceki yazımız olan Yeni Evlenecek Çiftlerin Ev Dekorasyonu Yaparken Karşılaştıkları 5 Hata başlıklı makalemizde yeni evlenecekler için mobilya seçimi, yeni evleneceklere tavsiyeler ve Yeni evliler için dekorasyon yapma önerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Loading...

Yazar: İrem Bayram

Mimar

İlginizi Çekebilir

2017’ye Damgasını Vuracak 10 Trend Renk

1. Gizli Işıma Güneş tonlarını yansıtan odalar tekrar trend oluyor. Sarının bu göz alıcı tonunu herhangi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir