Çarşamba , 18 Ekim 2017
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

İnter Mobilya’nın Kuruluşu

Gaziantep’de köklü aileler arasında yer alan Bayram ailesi, 1960 yılında mobilya sektörüne BAYRAM MÖBLE adı altında giriş yaptı. Azimle, dürüstlükle, memnuniyetle mobilya sektöründe başarısını 1993 yılına kadar taşıyan BAYRAM MÖBLE kurumsal firma olmayı hedeflediği için marka tescilliği nedeni ile isim değişikliğine gitmiştir. 54 yıllık tecrübeyle mobilya sektöründe başarısını devam ettiren İNTER MOBİLYA uzun yıllar bu sektörde müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemiştir.

 

Günümüzde İnter Mobilya

İnter Mobilya tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender Mobilya öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, İnter Mobilya’yı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

 

“Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.” Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, mobilya arayışı içinde olan değerli müşterilerine taksit imkânları ve ödemede kolaylık konusunda yardımcı olmaktadır.

 

En şık koltuk takımlarıyatak odası takımlarıyemek odası takımlarıduvar ünitelerigenç odaları ve bebek odaları ile müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Kaliteye uygun fiyatlardan sahip olmak ve ihtiyacınız olan mobilyayı satın almak için tek yapmanız gereken İnter Mobilya mağazasını ziyaret etmektir.

 

2.500 metrekarelik 4 katlı showroom ve İnter Mobilya Online Satış Mağazamızda var olan ürünler ile sizlere kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Mağazamızı ziyaret etmeden ve www.intermobilya.com‘u göz atmadan mobilya satın almak konusunda karar vermeyin… Sizleri kaliteden yararlanmak için mağazamıza bekliyoruz.