Çarşamba , 20 Eylül 2017
Anasayfa » Mobilya ve Trendler » Benzersiz ve Şık Doğal Ahşap Mobilya Koleksiyonumuz

Benzersiz ve Şık Doğal Ahşap Mobilya Koleksiyonumuz

Yıllar boyunca kullandığınız kaplama ve cam detaylı mobilyalardan bıktınız mı? Kütük mobilyalar sayesinde, doğadan evinize gelen özgün bir tarzın sahibi olacaksınız. Doğal ahşap mobilya koleksiyonumuz oldukça benzersiz ve şık olup, kesinlikle her eve eşsiz bir görünüm kazandıracak. Çünkü mobilyanız sadece size özel olacak. Aynı ağacın aynı bölgesini aynı dokuda yakalamak imkansız olduğu için, doğal ahşap mobilya için aynı ürünü bir başkasında görme imkanınız yok.

Mazel, kestane, dişbudak ve karaağaç gibi ağaçlarla; eski ev ve tren raylarından geri dönüşümle tasarlanan Doğal Ahşap Yemek Masaları,  su borusu veya dekoratif metal ayaklarla kullanılarak bütünlük ve şıklığı tamamlıyor.

Girintili çıkıntılı marjinal görünümüyle doğallığını konuşturan Doğal Ahşap Sehpalar, bulunduğu mekanın havasını değiştiriyor. İçerisinde epoksi ve taş kullanılan kütük sehpa modelleri ise, mekanına daha farklı bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Doğal ahşap yemek masalarınızı, metal tel sandalye koleksiyonumuzla modern bir şekilde kombinleyebilmeniz mümkün.

Modayı yakından takip ederek sürekli kendini güncelleyen, Doğal Ahşap Mobilya Koleksiyonu‘muzu ziyaret etmeden alışverişinizi tamamlamayın.

Bir önceki yazımız olan Sehpa Modellerinde 3 Trend: Mermer, Doğal Ahşap, Bronz başlıklı makalemizde Dekoratif Orta Sehpa Modelleri, doğal ahşap sehpa modelleri ve mermer sehpa hakkında bilgiler verilmektedir.

Loading...

Yazar: İrem Bayram

Mimar

İlginizi Çekebilir

CEVİZ KONSEPTLİ MODERN YEMEK ODASI TAKIMLARI

                              …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir